OTEL

Hilton İstanbul Kozyatağı, İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir'de konumlanmıştır. İstanbul’u keşfetmeniz için çok ideal noktada bulunan otel, bölgenin ünlü alışveriş merkezlerine birkaç dakika mesafededir. Şehrin dokusunu hissedeceğiniz Kadıköy’ün merkezine de metro ile çok kısa sürede ulaşabilir ve İstanbul’un keyfini çıkarabilirsiniz. Hilton İstanbul Kozyatağı ayrıca, içerisinde bulunan ünlü restoran ve eğlence merkezleriyle Anadolu Yakası’nda cazibe merkezi konumundadır.

hik.jpeg

LOJİSTİK

Katılımcıların isteği doğrultusunda, 6 Mayıs günü sabahı Sabiha Gökçen Havalimanından ve Dudullu Otogarından Acıbadem Üniversitesi Kampüsüne otobüslerimiz gelecektir. Aynı günün ilerleyen saatlerinde üniversite kampüsümüzden Hilton Kozyatağı'na otobüslerimiz kalkacaktır.

7 Mayıs günü sabahında Hilton Kozyatağından Acıbadem Üniversitesi Kampüsüne katılımcılarımız otobüsle getirilecektir, öğleden sonra da üniversite kampüsümüzden Hilton Kozyatağı'na otobüsle dönüş yapılacaktır. Günün akşamında da Acıbadem Üniversitesi Kampüsü ve Hilton Kozyatağı'ndan İzoletta'ya otobüslerimiz kalkacaktır ve burada galamız gerçekleştirilecektir. Gala bittikten sonra İzoletta'dan Acıbadem Üniversitesi Kampüsüne ve Hilton Kozyatağı'na otobüslerle dönülecektir.

Son günümüz olan 8 Mayıs'ın sabahında Hilton Kozyatağı'ndan Acıbadem Üniversitesi Kampüsüne otobüsle gelinecektir.